Bus stop
AB "Dainava"
| To | Scheduled | |
|---|---|---|
| 12A | Izomega-Vidzgiris-Pulko g.-AB "DAINAVA" | 07:31 |
| 12U | Izomega-Naujoji g.-Pulko g.-AB "Dainava"-UŽUPIŲ KAPINĖS | 07:40 |
| 12A | Izomega-Vidzgiris-Pulko g.-UŽUPIŲ KAPINĖS | 08:47 |
| 12 | Izomega-Naujoji g.-Pulko g.-AB "DAINAVA" | 09:07 |
| 12A | Izomega-Vidzgiris-Pulko g.-AB "DAINAVA" | 10:18 |
| 12U | Izomega-Naujoji g.-Pulko g.-AB "Dainava"-UŽUPIŲ KAPINĖS | 10:38 |
| 12A | Izomega-Vidzgiris-Pulko g.-UŽUPIŲ KAPINĖS | 11:29 |
| 12 | Izomega-Naujoji g.-Pulko g.-AB "DAINAVA" | 11:59 |
| 12A | Izomega-Vidzgiris-Pulko g.-AB "DAINAVA" | 12:55 |
| 12 | Izomega-Naujoji g.-Pulko g.-AB "DAINAVA" | 13:03 |
| 12A | Izomega-Vidzgiris-Pulko g.-AB "DAINAVA" | 14:04 |
| 12U | Izomega-Naujoji g.-Pulko g.-AB "Dainava"-UŽUPIŲ KAPINĖS | 14:50 |
Bus services
- 1 AB "Dainava" - Vidzgiris - Pieninė UAB "Kautra" (Alytaus miesto savivaldybė)
- 2 Medicininės reabilitacijos ir sporto centras - Vilties g. - Kepyklos g. - AB "Dainava" UAB "Kautra" (Alytaus miesto savivaldybė)
- 3 AB "Dainava" - SODRA - A. Jonyno g. - Pieninė UAB "Kautra" (Alytaus miesto savivaldybė)
- 8 AB "Dainava" - Izomega UAB "Kautra" (Alytaus miesto savivaldybė)
- 9 AB "Dainava" - Vidzgiris - Izomega UAB "Kautra" (Alytaus miesto savivaldybė)
- 12 Izomega - Naujoji g. - Pulko g. - AB "Dainava" UAB "Kautra" (Alytaus miesto savivaldybė)
- 12A Izomega - Vidzgiris - Pulko g. - AB "Dainava" UAB "Kautra" (Alytaus miesto savivaldybė)
- 12U Izomega - Naujoji g. - Pulko g. - AB "Dainava" UAB "Kautra" (Alytaus miesto savivaldybė)