Bus stop
AB "Dainava"
| To | Scheduled | |
|---|---|---|
| 12 | AB "Dainava"-Pulko g.-Naujoji g.-IZOMEGA | 13:19 |
| 3 | AB "Dainava"-SODRA-A.Jonyno g.- PIENINĖ | 13:20 |
| 1 | AB "Dainava"-SODRA-Vidzgiris-PIENINĖ | 13:22 |
| 9 | AB "Dainava"-Vidzgiris-IZOMEGA | 13:33 |
| 8 | AB "Dainava"-Gardino g.-Naujoji g.-IZOMEGA | 13:34 |
| 1 | AB "Dainava"-SODRA-Vidzgiris-PIENINĖ | 13:46 |
| 3 | AB "Dainava"-SODRA-A.Jonyno g.- PIENINĖ | 13:52 |
| 2 | AB "Dainava"-Kepyklos g.-Vilties g.-MED. REABIL. IR SPORTO CENTRAS | 13:59 |
| 1 | AB "Dainava"-SODRA-Vidzgiris-PIENINĖ | 14:08 |
| 9 | AB "Dainava"-Vidzgiris-IZOMEGA | 14:16 |
| 1 | AB "Dainava"-SODRA-Vidzgiris-PIENINĖ | 14:29 |
| 12A | AB "Dainava"-Pulko g.-Vidzgiris-IZOMEGA | 14:31 |
Bus services
- 1 AB "Dainava" - Vidzgiris - Pieninė UAB "Kautra" (Alytaus miesto savivaldybė)
- 2 Medicininės reabilitacijos ir sporto centras - Vilties g. - Kepyklos g. - AB "Dainava" UAB "Kautra" (Alytaus miesto savivaldybė)
- 3 AB "Dainava" - SODRA - A. Jonyno g. - Pieninė UAB "Kautra" (Alytaus miesto savivaldybė)
- 8 AB "Dainava" - Izomega UAB "Kautra" (Alytaus miesto savivaldybė)
- 9 AB "Dainava" - Vidzgiris - Izomega UAB "Kautra" (Alytaus miesto savivaldybė)
- 12 Izomega - Naujoji g. - Pulko g. - AB "Dainava" UAB "Kautra" (Alytaus miesto savivaldybė)
- 12A Izomega - Vidzgiris - Pulko g. - AB "Dainava" UAB "Kautra" (Alytaus miesto savivaldybė)
- 12U Izomega - Naujoji g. - Pulko g. - AB "Dainava" UAB "Kautra" (Alytaus miesto savivaldybė)